E-Ticaret

IdeaSoft ile e ticaret sitesi kurmak çok kolay

7000+ firmaya hizmet veren IdeaSoft E ticaret yazılımları, tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunan bir e-ticaret sitesi kurmanıza olanak sağlar.
120+ Profesyonel ekibimiz ile tüm e-ticaret süreçlerinizde her zaman yanınızdayız.

Anahtar Teslim E-ticaret Sitesi

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size IdeaSoft tarafından bir bütün olarak sunulur.

Kullanımı Kolay Gelişmiş Özellikler

IdeaSoft eticaret yazılımı, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, ürünlerinizi ekleyip ödeme ve kargo ayarlarınızı tanımladıktan sonra hızlıca internetten satışa başlamanızı sağlar.

Teknik Destek ve E-ticaret Eğitimleri

İhtiyacınız olan her konuda ulaşabileceğiniz teknik destek ekibimiz, ücretsiz e-ticaret eğitimlerimiz ve videolu konu anlatımlarımız ile her daim yanınızdayız.

Güvenilir ve Lider E-ticaret Platformu

Hizmet verdiği 7000+ firma ile Türkiye’nin en güvenilen e-ticaret altyapı sağlayıcısı olan IdeaSoft, sürekli güncellenen rakipsiz yazılım altyapısı ile sizlere de hizmet vermek için hazır!

E-ticaret için ihtiyacınız olan her şey

140+ Ücretsiz ve Kullanıma Hazır Tema

Ücretsiz sunulan eticaret temaları arasından işiniz için en uygun olanı seçip, dilediğiniz gibi düzenleyip, sizi ve markanızı yansıtan bir sanal mağaza oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

IdeaSoft e ticaret sitesi yazılımı, SEO dostu arayüzü ve Rakip SEO Analizi, SEO Analiz Modülü gibi sadece IdeaSoft’ta bulunan modülleriyle kusursuz bir eticaret sitesi hazırlamanızı sağlar.

Pazaryeri Entegrasyonları

E-ticaret sitenizdeki ürünlerinizi otomatik olarak Gittigidiyor, Hepsiburada n11 ve Amazon’da yer alan dükkanınıza aktarıp, bir çok kanal üzerinden ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

Satışlarınızı Katlayacak Pazarlama Araçları

Gelişmiş promosyon ve kampanya modülleri ile ihtiyaç duyduğunuz her an satışlarınızı artırmak adına yeni satış stratejileri planlayarak müşterilerinize avantajlar sağlayabilirsiniz.

Bankalar ve Ödeme Sistemleri

Tüm bankaların sanal posları ve bir çok alternatif ödeme yöntemi IdeaSoft e ticaret yazılımı ile birlikte entegre gelir. Başvurunuzu yapıp dilediğiniz seçenek ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Site ve Mobil Yönetim Paneli

Tüm cihazlar ile uyumlu çalışan bir online satış sitesine sahip olabilir, ücretsiz sunulan IdeaSoft Mobil Admin Uygulaması ile de sitenizi mobilden yönetip düzenlemelerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Kargo Entegrasyonları ve IdeaSoft’a Özel Anlaşmalı Fiyatlar

En çok tercih edilen kargo firmaları ile tam entegre çalışan entegrasyonlar sayesinde zamandan kazanınırken, IdeaSoft müşterilerine özel sağlanan indirimli fiyatlardan faydalanın.

Fark Yaratan Sosyal Medya Uygulamaları

Whatsapp Sipariş, Facebook Store gibi sosyal medya pazarlama araçları sayesinde ürünlerinizi sosyal platformlarda yayınlayabilir ve siteniz için ekstra satış kanalları yaratabilirsiniz.