Diş Hekimlerine Özel E-SMM

diş hekimleri

Diş Hekimlerine Özel 250 E-SMM Kampanyası

Full E-SMM paketi fiyatı 190 TL + KDV olarak uygulanacaktır. Paket kapsamında 250 adet E-SMM gönderimi bulunmaktadır. Yerinde hizmet bedeli hariçtir. Fiyatlara yasal geçerli 5 yıl boyunca saklama dahildir. Başkaca bir sabit ücret uygulanmaz, kullanılmayan kontörler 5 yıl boyunca devreder. Kullandığınız programlara entegredir ya da otomatik aktarma yapabilirsiniz. Kampanya, 01.07.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Detaylı bilgi ve ücretsiz demo için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

E-SERBEST MESLEK MAKBUZU

E-Serbest Meslek Makbuzu, yeni bir belge türü olmayıp, kâğıt Serbest Meslek Makbuzu ile aynı hukuki niteliklere sahiptir.

Elektronik Serbest Meslek Makbuzu (E-Serbest Meslek Makbuzu): elektronik belge biçiminde oluşturulmuş Serbest Meslek Makbuzunu, E-Serbest Meslek Makbuzu Uygulaması: Başkanlık tarafından belirlenen standartlara uygun olarak Serbest Meslek Makbuzunun elektronik ortamda oluşturulması, muhafazası, ibrazı ve raporlamasını kapsayan uygulamayı ifade eder.

E-Serbest Meslek Makbuzu bir sonraki gün saat 24:00’e kadar GİB’e raporlanır.

KİMLER E-SERBEST MESLEK MAKBUZUNA GEÇİŞ YAPABİLİR?

1/1/2018 tarihi itibariyle dileyen serbest meslek erbapları uygulamaya dahil olarak mesleki faaliyetlerine ilişkin tahsilatları için kâğıt ortamda düzenlemiş oldukları Serbest Meslek Makbuzunu elektronik belge olarak elektronik ortamda düzenleyebilir, muhatabının talebi doğrultusunda elektronik veya kâğıt ortamda iletilebilir, elektronik ortamda muhafaza edip Gelir İdaresi Başkanlığı’na elektronik ortamda raporlayabilirler.

Serbest muhasebeci mali müşavir, avukat, diş hekimi, veteriner hekim, mimar, doktor, mühendis, müşavir, senarist, yeminli mali müşavir, danışman, ressam, yazar, bestekar, kimyager, serbest öğretmen, sağlık memuru, artist, menajer, yönetmen, rehber vb. serbest meslek erbapları istemeleri halinde hemen geçiş yapabilir.

E-SERBEST MESLEK MAKBUZUNA GEÇİŞ ÇOK KOLAY

E-Serbest Meslek Makbuzuna geçiş için yapmanız gereken mali mühür veya E-İmza temin etmek yeterli.

Mali Mühür veya E-İmza’ya sahipseniz tüm işlemleri sizlere özel atanacak müşteri temsilcinizle yaparak hemen E-Serbest Meslek Makbuzu uygulamasına geçiş yapabilirsiniz.

Ayrıca mali mühür ve E-İmza temini içinde özel müşteri temsilciniz sizlerin adına işlemlerinizi gerçekleştirebilir.