AKINSOFT

Akınsoft Balıkesir Bayi – BND Bilişim

Kurumsal Kaynak Planlaması

Farklı sektörlerdeki binlerce işletmeye çözüm ürettiğimiz WOLVOX MRP, CRM, İnsan Kaynakları, Ofis ve Veri Yönetimi programlarımız ile finansal tablolarınızı planlamaya, bütçelendirme ve raporlama yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Muhasebe Çözümlerimiz

Muhasebe çözümlerimiz ile ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerinizi kusursuz bir şekilde takip edebilirsiniz.
Mali müşavirlere özel çözümlerimiz ile mükellef kayıt ve bildirim işlemlerini pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Sektörel Çözümlerimiz

WOLVOX programımız ile Restoran Yönetimi, Hızlı Satış, Otel, Site Yönetimi, Servis Yönetimi, Saha Satış, Akaryakıt, Emlak Sektörü, Eğitim Sektörü, Sağlık sektörü, Sürücü Kursları, Otopark, Araç Satış ve Kiralama Sektörü ve internet Cafe vb. Diğer sektörlere pratik çözümler sağlamak amacıyla geliştirdiğimiz programlarımızla ihtiyaç duyduğunuz konulara hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Bulut Yazılımlar

İhtiyaç duyduğunuz anda internet erişimi olan her yerde, tüm cihazlar üzerinden hesaplarınıza ulaşabilmeniz için geliştirdiğimiz bulut tabanlı programlarımız ihtiyaç duydunuz her an kolaylıkla erişebilmeniz için sizinle. İnternet üzerinden ürünlerinizin satışını yapabileceğiniz AKINSOFT e-Ticaret, Bulut tabanlı ön muhasebe programımız OctoCloud, Bulut tabanlı site yönetimi programımız SiteCloud, İnternet üzerinden yemek siparişi almanızı ve franchise yönetimi yapmanızı sağlayan Rezzta, Online rezervasyon ile konaklama kabul eden işletmeler için geliştrdiğimiz HotelSmart, Uygun fiyatlı host, domain ve işlemleri için AKINSOFT online, personel işlemleri ve süreçleri için kolaylıkla takip yapabileceğiniz Online İK, porföyünüzde bulunan kiralık ve satılık gayrimenkulleri internet sitesi üzerinden yayınlayabileceğiniz WEBEmlak programı ile iş yükünüzü azaltabilir işletmenizin ihtiyaç duyduğu çözümlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

e-Dönüşüm Nedir?

Teknolojinin ilerlemesi ile her geçen gün dijitalleşen dünyada iş dünyası da dahil olmak üzere, teknolojik yeniliklerin kullanımı hayatımızın her alanında yerini almaya başladı. Bilgisayar ve internet kullanımının yaygınlaştırılması, online imza kullanımı, işlemlerin ortak bir ağ üzerinden gerçekleştirilmesi vb. işlemlerin artışı ile birlikte, Kamu kurumları ve özel sektör kuruluşları bu bilgi ve hız dünyasında tüm hizmetleri şeffaflaştırarak işlemlerini güvenilir bir şekilde yapabilme imkanına kavuşuyor. Kağıt, iş gücü ve zaman tasarrufu sağlayabiliyorlar. Daha önce büyük işletmeler ile sınırlı olan e-dönüşüm artık küçük işletmeleri de içine alan, genel bir dönüşüm sürecini ifade etmektedir.

Diğer Çözümlerimiz

Farklı sektörlere çözümler ürettiğimiz programlarımız ile iş yükünüzü azaltarak yönetim süreçlerinizi kolaylaştırın.

İhtiyaçlarınıza duyduğunuz programlarımıza geliştirdiğimiz Bireysel çözümlerimiz ile ulaşabilir,

Mobil Çözümlerimiz ile programları mobil cihazlar üzerinden kullanarak zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda geliştirdiğimiz farklı sektörlere yönelik veri entegrasyonları ve donanım entegrasyonları ile programlarınızı daha pratik hale getirebilir, ücretsiz kategorisinde sizlerin kullanımına sunduğumuz çözümlerimiz ile takip ve kayıt süreçlerinizi pratik hale getirebilir,

Sms modülümüz ile dilediğiniz an kolayca toplu Sms gönderimi yaparak kampanya ve duyurularınızı yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve ücretsiz demo için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.