Biz Kimiz?

2007 Kasım ayında “Normal Hosting İnternet Hizmetleri” adı ile İstanbul’da faaliyetlerine başlayan firmamız ülke genelinde birçok sektöre özel web tasarımları ve teknoloji çözümleri ile kalitesinden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmüştür.

2019 yılı itibariyle DİA YAZILIM ile iş ortaklığı yaparak sektörde öncü firmaların maliyetlerini en aza indirerek, ticari yazılım ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiştir.
Yine, 2019 yılı itibariyle EDM BİLİŞİM ile iş ortaklığı yaparak E-Devlet çözümleri üretmeyi hedeflemiştir.
2019 yılı itibariyle İDEASOFT ile iş ortaklığı yaparak E-Ticaret tarafında ihtiyaçlara en kaliteli çözümleri sunmayı hedeflemiştir.

BND Bilişim olarak yapmış olduğumuz tüm iş ortaklıklarında, kendi alanlarında en kaliteli hizmeti veren firmalar tercih edilmiş olup, bölgemize kaliteli bilişim danışmanlığı hizmetini getirmeyi amaç edinmiştir.

Çalışmalarımıza 12 yıldır profesyonel iş anlayışımız, hedeflerimiz ve inandığımız ilkelerimizden kesinlikle taviz vermeden devam etmekteyiz.

hakkımızda


Misyonumuz

Müşterilerimize en iyi hizmeti ve desteği sunmak, öncelikli olarak Balıkesir Bölgesinde ve ülke genelinde BND Bilişim altyapısı ile tüm sektörlere bilişim teknolojisini ulaştırmaktır.

Vizyonumuz

Bilişim teknolojileri alanında kesinlikle kalitesinden taviz vermeden yüksek nitelikli uluslararası standartlarda kurumsal yapısı ile sektörde yön veren şirketler arasında yer almaktır.

“Yaptığımız işler, yapacaklarımızın teminatıdır.”
D. Çalışkan

Şirketinize özel profesyonel çözümler

E-Devlet, Finans Yönetimi, Stok ve Depo Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Mağazacılık Yönetimi, Üretim Yönetimi, Restoran Yönetimi, Otel Yönetimi, Mobil Yönetim Sistemi, Servis Hizmet Yönetimi, E-Ticaret