E-MUTABAKAT

edm bilişim

YASAL GEÇERLİ, AKILLI VE ETKİN

Şirketlerin iş ortakları, bayileri, tedarikçileri ve diğer tüm iş ortaklarıyla BA, BS ve cari mutabakatlarını, isteğe bağlı olarak standart mail ya da KEP üzerinden yasal geçerli gerçekleştiren uygulamadır. Uygulama sadece mutabık olup olmadığını kontrol etmekle kalmaz, cari ekstresindeki farkları da bulup taraflara raporlar. Tüm muhasebe programlarıyla tam entegre çalışan sistemdir.
E-Mutabakat, bayi teşkilatıyla çalışan, çok iş ortağı olan, birden fazla lokasyonda faaliyet gösteren ya da düzenli olarak ürün alımlarını yapan şirketlerde mutabakat yapmanın zorluğundan dolayı çok fazla Kurum tarafından tercih edilmektedir. KEP’li E-Mutabakat hizmetimiz ile tüm İş Ortaklarına her ay BA, BS ve cari ekstre mutabakatlarını otomatik olarak noter gücünde göndermiş olur ve gönderilen tüm mutabakatlar EDM sistemlerinde yıllarca yedeklemeli olarak saklanır.

KİMLER E-MUTABAKAT UYGULAMASINA GEÇİŞ YAPABİLİR?

Partner, bayi, tedarikçi ve iş ortağı sayısı fazla olan tüm şirketler, zaman ve para tasarrufu, arşivleme maliyeti, operasyonel iş gücünden kurtulmak isteyen tüm şirketler e-mutabakata geçiş yapabilir.

Detaylı bilgi ve ücretsiz demo için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.