Artık E-Ticaret sistemi kurmak çok kolay !

Firmanıza ve isteklerinize en uygun ve en kaliteli e-ticaret yazılımını biz seçiyoruz.
Biz yönetiyoruz.
Size sadece siparişlerinizi yönetmek kalıyor. 

eticaret
Siz de işinizi e-ticaret'e taşıyın!

Ürünlerinizi kendi e ticaret sitenizde satışa sunarak büyüyen pazarda yerinizi alın ve rekabet gücünüzü artırın!
Anahtar Teslim E-ticaret Sitesi

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size bir bütün olarak sunulur.

Kullanımı Kolay Gelişmiş Özellikler

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, ürünlerinizi ekleyip ödeme ve kargo ayarlarınızı tanımladıktan sonra hızlıca internetten satışa başlamanızı sağlar.

Teknik Destek ve E-ticaret Eğitimleri

İhtiyacınız olan her konuda ulaşabileceğiniz teknik destek ekibimiz, ücretsiz e-ticaret eğitimlerimiz ve videolu konu anlatımlarımız ile her daim yanınızdayız.

Muhasebe Entegrasyonu

Müşteri odaklı kolay kullanıma sahip panel, son tüketici odaklı basit ve özelleştirilebilir tema, muhasebe programı entegrasyonu ve onlarca öne çıkan özellik.

Siz de işinizi hemen E-ticaret’e taşıyın!


Uzman E-ticaret Danışma Hattı : 0266 714 24 28
 

E-ticaret için ihtiyacınız olan her şey.

Ürün yönetimi dendiğinde aklınıza gelen tüm kavramları unutun. Zor ve karmaşık gibi görünen bu konuyu çok daha kolay, hızlı ve zevkli hale getirmek mümkün.

Rekabetin yaygın olduğu bir dönemde e-ticaret işi yapmak gerçekten zor ve süreç isteyen bir konu. Ancak yapacağınız promosyon yönetim sistemleri ile ziyaretçilerin ilgisini çekebilir, sizi tercih etmeleri için cezbedici tekliflerde bulunabilirsiniz.

Müşterilerinizin oluşturduğu siparişleri kolaylıkla ve detaylı bir şekilde takip etmenize olanak tanıyan sipariş yönetim sistemi, sipariş teslim edilene kadarki tüm süreçlerinizi kontrol altında tutmayı sağlar.

Günümüz teknolojisinde önemli olan bir diğer konu da e-ticaret sistemleri ile sosyal medya bağlantıları. Bayi ve müşteri yönetimini etkin bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

E-Ticaret sistemini tek başına kullanmak büyük işletmeler için yeterli gelmeyebilir. Bu tür durumlarda muhasebe programlarıyla entegrasyon sağlayarak ilerlemenin önemi başlar.  E-Ticaret sisteminizi muhasebe programları ile entegrasyonlu kullanarak bu eksikliğinizi giderebilirsiniz.

Günümüzde işletmeler satışlarının ciddi bir aşamasını sanal pazar yerleri üzerinden sağlıyor. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm sanal pazar yerleri ile entegrasyon  sandığınızdan daha kolay.

Rekabet piyasası farklı boyutlara ulaştı. Artık insanlar ürünlerinizi almadan önce tüm özelliklerini inceler, fiyatlarını diğer sitelerle kıyaslar ve bütçesine uygun olanı seçmek ister. Size sunacağımız E-ticaret yazılımı ile ürünleriniz fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alın.

Günümüzde teknoloji alanındaki her konu artık mobil uyumlu hale getirildi.  E-Ticaret programı da opsiyonel olarak sunulan Mobil Uygulama (Android – IOS) modülü satın alınması ile uygulama kurulumlarını sağlamaktadır.

Günümüzde e-ticaret sitelerini rakiplerden öne çıkaran en önemli faktörlerin gözle görülmeyen gizli kahramanı SEO optimizasyonudur. 

İhtiyaç duyabileceğiniz ödeme seçenekleri ve sanal poslarla entegrasyon için Yeni Nesil E-ticaret, işletmenizin her şeyi olmaya aday.