Caffe La Famoso, Wolvox Restaurant’la Sektöründe Ayrıcalığı Yaşayanlardan Oldu

“Özellikle sipariş edilen ürünlerin kaydı ile birlikte mutfaktan doğru ürünlerin çıkması sağlandı, gün sonunda yapmış olduğumuz satışların bir tuşla takibini yapabilmeyi sağladık, gözden kaçabilecek tüm işlemleri AKINSOFT Wolvox Restaurant ile minimum seviyeye indirmeyi başardık.” Balıkesir Erdek Caffe La Famoso

Bize biraz kendinizden ve Caffe La Famoso ‘deki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Caffe La Famoso’nun işletme sahibiyim. Aynı zamanda dış ticaret ile uğraşmaktayım. Yapmış olduğum yurtdışı seyahatlerim sırasında, günün sonunda kendime kalan çok az bir zaman dilimi içerisinde dinlenerek günün iş stresinden uzaklaşmak için bulunduğum bölgelerdeki en iyi kafeleri ziyaret etmeye çalışırım. Eğer günün sonunda iyi bir mekana gitmişseniz ve mekanda geçirdiğiniz zaman sonucunda kendinizi iyi hissediyorsanız, bana göre o mekan başarılı bir mekandır. Bu düşüncelerle Caffe La Famoso’yu işletmekteyim.

Caffe La Famoso hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Burası, franchising sistemi kurmak üzere adımını attığımız ilk şubemiz. Kendimize özgü yemeklerin ve özel kahve çeşitlerimizin bulunduğu, Erdek’deki insanların kafemizde zaman geçirmekten mutlu olduğu bir işletmeyiz.

AKINSOFT Wolvox ile nasıl tanıştınız?

İnternet üzerinden restaurant programlarını araştırmam ve hakkındaki güzel yorumları okumam sayesinde AKINSOFT ile tanıştım.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Wolvox’un bize siparişlerimizin takip edilmesi, stoklarımızın takibi, gelir-gider takibi yapmak gibi birçok katkıları var.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Özellikle sipariş edilen ürünlerin kaydı ile birlikte mutfaktan doğru ürünlerin çıkması sağlandı, gün sonunda yapmış olduğumuz satışların bir tuşla takibini yapabilmeyi sağladık, gözden kaçabilecek tüm işlemleri AKINSOFT Wolvox Restaurant ile minimum seviyeye indirmeyi başardık.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Karışık olmayan, düzenli bir stok kaydı tutulması, giriş çıkışların zamanında ve düzgün şekilde yapılması çok önemlidir.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

İlk olarak başarılı bir yazılım olduğunu söylemek isterim. Programı satın aldığımız Balıkesir Bölge Bayi BND Bilişim ile gerekli desteği genel merkezden her zaman aldık. Balıkesir’de doğru ve zamanında destek almak zor fakat bu anlamda BND Bilişim’le hiçbir sorun yaşamadık.

Korhan Akyol 

Caffe La Famoso

Balıkesir