Riva Restaurant AKINSOFT’la Kaliteli Hizmetin Keyfini Yaşıyor

“Ürün ve stok takiplerimizi daha kolay yapabilmeyi sağladı. Mali olarak iş süreçlerimizi rahatlıkla kontrol edebiliyor, ihtiyacımız olan bir fatura veya belge söz konusu olduğunda hiç zorlanmadan ulaşabiliyoruz. Tüm bunların yanında müşterilerimize daha hızlı hizmet verebiliyoruz, onları artık daha az bekletiyoruz. Bu da hem bizim açımızdan hem de müşterilerimiz açısından memnuniyet vericidir. “

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Riva Restaurant’taki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
Teşekkür ederim. Ben Kadir Gürbüz, Bandırma’da bulunan Riva Restaurant’ın İşletme sahibiyim. 

Riva Restaurant hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
İşletmemiz ızgara et, balık ve deniz ürünleri üzerine hizmet vermektedir. Aynı zamanda çeşitli special ürünlerimiz ve açık büfe kahvaltı hizmetimiz vardır.Riva Restaurant, insanların sevdikleriyle vakit geçirmesi için doğum günü, evlilik yıldönümü, yılbaşı, nişan gibi birçok organizasyona da ev sahipliği yapmaktadır. 

AKINSOFT Wolvox ile nasıl tanıştınız?

AKINSOFT ile tanışmamız çok eskiye dayanıyor. AKINSOFT ile 10 sene önce tanıştım. Şu anda kendi işletmemde de kullanıyor olmanın mutluluğunu ve bana getirdiği rahatlığı yaşıyorum. 

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Ürün ve stok takiplerimizi daha kolay yapabilmeyi sağladı. Mali olarak iş süreçlerimizi rahatlıkla kontrol edebiliyor, ihtiyacımız olan bir fatura veya belge söz konusu olduğunda hiç zorlanmadan ulaşabiliyoruz. Tüm bunların yanında müşterilerimize daha hızlı hizmet verebiliyoruz, onları artık daha az bekletiyoruz. Bu da hem bizim açımızdan hem de müşterilerimiz açısından memnuniyet vericidir.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Program ile iş yükümüz hafiflemesinin yanında iş süreçlerindeki kontrolümüz arttı. İstediğimiz tüm verilere kolaylıkla ulaşıp aldığımız sonuçlarla hizmet kalitemizi arttırıyoruz. AKINSOFT Wolvox bir işletmenin ihtiyacı olabilecek her konuda en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve bunlar göz önünde bulundurularak hazırlanmış bir program, aynı zamanda hızlı. 

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Bu programa tüm stok ve mali işlerimizi emanet ediyoruz ve bu durumdan gayet memnunuz. Bizim gibi onlarında kesinlikle kurumsal bir firma ile çalışmalarını tavsiye ederiz. Bu konuda AKINSOFT Türkiye’deki en kurumsal ve en güvenilir yazılım firmasıdır.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

İlk olarak başarılı ve hızlı bir yazılım olduğunu söylemek isterim. Programın içeriğinde her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, kullanıcıyı zorlamamadan kolay bir şekilde kullanılabilmesi çok güzel. Aynı zamanda ihtiyaç duyduğumuzda gerekli desteği ve dönüşleri hep zamanında aldık. AKINSOFT’a hizmetlerinden ötürü ben teşekkür ederim.

Kadir Gürbüz
Riva Restaurant
Bandırma